Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zajrzyj do Huty z Muzeum Krakowa!

Trwa kolejna edycja wydarzenia „Zajrzyj do Huty!” Przez trzy dni, zupełnie na luzie, nieśpiesznie i przede wszystkim z profesjonalnymi przewodnikami można poznać historię i dziedzictwo Nowej Huty. Na zwiedzających czekają dni pełne warsztatów, spacerów, wykładów i debat.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Wydarzenie jest dobrą okazją do odwiedzenia niedostępnych na co dzień miejsc. Odtajnione zostaną sekrety sprzed wieków, skrywane przez dworki i pałace z obrzeży Nowej Huty. Pasjonaci Nowej Huty przedstawią odwiedzającym „swoją” dzielnicę.

W każdym z miejsc, które zostaną odwiedzone, można otrzymać bezpłatny kieszonkowy przewodnik oraz ulotkę-mapę, które ułatwią znalezienie wszystkich atrakcji i pozwolą zaplanować czas w Nowej Hucie. Dodatkowo w Muzeum Nowej Huty – oddziale Muzeum Krakowa, os. Centrum E 1, w dniach 19–20 września odbędzie się kiermasz nowohuckich wydawnictw.

Pełny program wydarzenia jest dostępny tutaj

Zapisy na wydarzenia o ograniczonej liczbie miejsc przyjmowane są od 1 września. Rezerwacji można dokonać w Centrum Obsługi Zwiedzających Muzeum Krakowa: e-mail: info@mhk.pl, nr tel. 12 426 50 60 

Ze względu na stan epidemii organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu. 

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia w Muzeum Krakowa organizowane są z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszyscy uczestnicy zajęć realizowanych w przestrzeni zamkniętej zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Osobom, które ze względów medycznych nie mogą nosić maseczek, zalecamy korzystanie z przyłbic lub rezygnację z udziału w zajęciach. Przed wejściem do muzeum konieczna jest również dezynfekcja rąk.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat