Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spędź jesień z „Symbiozą”

Centrum Edukacji Ekologicznej ZZM kontynuuje cykl czterech pór roku z „Symbiozą” i tym razem zaprasza na jesień z „Symbiozą”. Podczas spotkań będzie okazja na odkrywanie kolejnych mieszkańców Lasu Wolskiego, patrząc na zadziwiający świat przyrody ich oczami. Wszystkie zajęcia we wrześniu wciąż będą bezpłatne!

Fot. Symbioza - Centrum Edukacji Ekologicznej ZZM
Symbioza - Centrum Edukacji Ekologicznej ZZM

Przeżyj z „Symbiozą” jesienną przygodę w Lasku Wolskim i odpocznij na kocyku w pięknych okolicznościach przyrody. Nie zapomnij swojej ulubionej książki i zrelaksuj się podziwiając spadające liście na wypożyczonym leżaku lub hamaku.

W międzyczasie, zapraszamy do udziału w przygotowanych licznych aktywnościach – w programie m.in.: rodzinne warsztaty z ceramiki na świeżym powietrzu oraz tematyczne warsztaty ekologiczno-przyrodnicze. Jedną z atrakcji jest oprowadzanie po ekspozycjach stałych w budynku centrum oraz spacery leśne.

Las Wolski jest również wspaniałym miejscem do organizowania plenerów malarskich, szczególnie na jesień – wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z możliwości wypożyczenia sztalug i uwolnienia swojej artystyczno-przyrodniczej duszy.

Dla bardziej aktywnych, przygotowane zostały również gry terenowe.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów. Ze względu na panujący reżim sanitarny liczba miejsc jest ograniczona.

Rezerwacja biletów na stronie internetowej symbioza-krakow.pl. Więcej informacji na Facebooku.

plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat