Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

14. Letni Festiwal Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN'20

Rozpoczęła się 14. edycja Letniego Festiwalu Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN'20. Organizatorzy zapraszają do wspólnego odkrywania i poszukiwania idei teatru nie_instytucjonalnego – nie_szablonowego, opartego na tekstach nie_scenicznych, niemieszczących się w kanonie propozycji repertuarowych scen instytucji kultury.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

W tym roku przygotowano podwójną dawkę teatralnych wrażeń. W programie znalazło się siedem spektakli festiwalowych i siedem wydarzeń towarzyszących. Tematyka spektakli prezentowanych w ramach 14. Letniego Festiwalu Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN'20 oscyluje wokół pojęcia buntu – jako postawy będącej punktem wyjścia do poszukiwania siebie i drugiego człowieka, znajdowania swojego miejsca w świecie zbudowanym z legend i mitów.

Oprócz spektakli teatralnych zaprezentowany zostanie Koncert Piosenki Artystycznej – Ale Musicale!, a także prelekcja podróżnicza wraz z premierowym pokazem filmu „Birma Nieznana” oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży zorganizowane we współpracy z Fundacją Artystyczną POMOST.

W ramach otwarcia, które nastąpiło w środę, 26 sierpnia można było wziąć udział w spacerze teatralnym online i dowiedzieć się wszystkiego o początkach krakowskiego teatru.

Ilość miejsc dostępnych na wydarzenia jest ograniczona. Widzowie proszeni są o zakrywanie ust i nosa oraz stosowanie się do zaleceń obsługi w trakcie trwania wydarzeń.

Więcej informacji oraz szczegółowy program festiwalu dostępny na: stenkrakow.pl

STeN'20 plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat