Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wystartował PZU Cracovia Maraton Challenge

Rozpoczął się PZU Cracovia Maraton Challenge – wirtualny trening do PZU Cracovia Maraton! Dzięki specjalnej, darmowej aplikacji, można wspólnie trenować, bez względu na lokalizację. Do wyboru jest kilka dystansów – 5 km, 10 km, 21,097 km i 42,195 km. Można je wybierać dowolnie i pokonywać wielokrotnie, każdorazowo rejestrując w aplikacji uzyskany wynik. W wyzwaniu, które trwa do 30 sierpnia, mogą wziąć udział dorośli biegacze, rolkarze, a nawet piechurzy!

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Zapisy są prowadzone przez cały czas trwania akcji. Zgłoszenia można dokonać po zarejestrowaniu konta użytkownika na stronie zapisy.zis.krakow.pl, a następnie wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z linkiem aktywacyjnym, uczestnik loguje się na swoim koncie użytkownika i zapisuje do udziału w wydarzeniu. Następnie należy pobrać aplikację, która jest dostępna na stronie pzucracoviamaraton.pl oraz w sklepach Google Play i App Store.

Jeden wybrany dystans należy pokonać w czasie jednego treningu i zarejestrować wynik. Nie ma przewidzianego limitu czasu.

Każdy z uczestników PZU Cracovia Maraton Challenge otrzyma zestaw biegacza zawierający: numer startowy do samodzielnego wydruku, niespodzianki od Sponsorów i Partnerów, a po pokonaniu wybranego dystansu dyplom do wygenerowania. Numer startowy ma wymiar symboliczny/pamiątki, nie ma obowiązku przypinania numeru w trakcie treningu.

infografika

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat