Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Centrum Obywatelskie przy ul. Reymonta 20 znów działa

Jedną z grup, które najbardziej zostały dotknięte przez kryzys pandemiczny, są organizacje pozarządowe. Na co dzień realizujące liczne projekty i działania społeczne, często w oparciu o bezinteresowne zaangażowanie członków i wolontariuszy, w sytuacji „lockdownu” stanęły przed zupełnie nowymi wyzwaniami.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Aby pomóc odnaleźć się w tej rzeczywistości i dostosować do nowych warunków, Centrum Obywatelskie zlokalizowanego na stadionie miejskim przy ul. Reymonta 20, przygotowało bogatą ofertę szkoleń online, konsultacji, doradztwa i mentoringu. Bramy Centrum zostały otwarte i organizacje pozarządowe na nowo mogą korzystać z możliwości nieodpłatnego wynajmu sal konferencyjnych czy przestrzeni coworkingowej do pracy. Rezerwacji można dokonać mailowo na adres: centrum@krafos.pl lub telefonicznie pod numerem: 669-528-381.

Warto przypomnieć, że głównym celem realizacji zadania Centrum Obywatelskie - ul. Reymonta 20, jest kompleksowa pomoc organizacjom w rozwoju ich działań. Oprócz dostępnej przestrzeni Centrum, zarówno organizacje pozarządowe jak i mieszkańcy Krakowa, mogą skorzystać z szeregu działań takich jak seminaria, szkolenia, doradztwo, grupy robocze, coaching, mentoring, baza lokalowa, baza wiedzy, pośrednictwo wolontariatu, wizyty studyjne czy różnorakie wydarzenia.

W najbliższych tygodniach odbędą się szkolenia, które dadzą organizacjom wsparcie w zakresie promocji, fundraising, pozyskiwania grantów, tworzenia grafik, współpracy z mediami, a także kwestii księgowych i prawnych. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na wybrane wydarzenie przez FB lub stronę internetową co.krakow.pl. Większość szkoleń, ze względu na duże zainteresowanie i reżim sanitarny odbywa się w formie webinarów online o dogodnych godzinach (najczęściej w godz. 17.00-19.00).

Jednocześnie informujemy, że w Centrum panują nowe zasady, wynikające z reżimu sanitarnego. Obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie odległości 2 metrów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi reżimu sanitarnego.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat