Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Teatr Ludowy zaprasza na spektakle

Od sierpnia Teatr Ludowy zaprasza widzów na swoje spektakle. Po wakacyjnej przerwie znów można zasiąść na widowni zarówno Dużej Sceny, jak i Sceny Pod Ratuszem.

Fot. Klaudyna Schubert
Klaudyna Schubert

W repertuarze między innymi doceniony na wielu festiwalach spektakl „Gdy przyjdzie sen” w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej oraz brawurowa inscenizacja dla najmłodszych – „Pippi” w reżyserii Maćko Prusaka.

Wśród propozycji nie zabraknie również uwielbianych przez publiczność spektakli komediowych takich jak: „Via-gra” oraz niezmiennie aktualnych przedstawień „Wszystko o kobietach”, „Wszystko o mężczyznach”. Wszystkim, którzy zrezygnowali z zagranicznych wakacji polecamy podróże teatralne. Wśród destynacji między innymi Czechy i pełne absurdalnego humoru „Sarenki” w reżyserii Tomasza Swobody; Paryż z bohaterami „Kolacji dla głupca” Francisa Vebera oraz angielskie przedmieścia i karkołomny układ miłosny w „Akcie równoległym”.

Teatr Ludowy wierzy, że humor i komedia to dobra odpowiedź na niepewne czasy i jednocześnie zapewnia, że podchodzimy z największą powagą do rygorów epidemiologicznych.

Repertuar dostępny na stronie internetowej ludowy.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat