Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zabierz głos na temat elektromobilności – wypełnij ankietę

Na zlecenie miasta powstaje dokument pod nazwą „Strategia rozwoju elektromobilności dla Gminy Miejskiej Kraków”. Do piątku, 14 sierpnia można wziąć udział w ankiecie i przyczynić się do uporządkowania zasad rozwoju elektromobilności w Krakowie.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Poprawa jakości życia mieszkańców poprzez promocję pojazdów elektrycznych, dbanie o potrzeby osób niepełnosprawnych i rozwój miasta dzięki nowoczesnym technologiom. Do takich rozwiązań doprowadzi realizacja założeń zawartych w powstającym dokumencie. Jest to również odpowiedź na ważną potrzebę, jaką jest kwestia uporządkowania zasad rozwoju elektromobilności na terenie całej gminy.

Przedsięwzięcie realizowane jest dzięki programowi priorytetowemu „GEPARD II – transport niskoemisyjny. Część 2: Strategia rozwoju elektromobilności” prowadzonemu przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach którego Gmina Miejska Kraków uzyskała dofinansowanie na poziomie 100 proc. koszów kwalifikowanych na opracowanie przedmiotowej dokumentacji.

Wypełnij ankietę

Wydział Gospodarki Komunalnej zaprasza do udziału w krótkiej anonimowej ankiecie, w której można się wypowiedzieć na temat elektromobilności na terenie Krakowa oraz zaproponować własne rozwiązania, będące formą wsparcia przy opracowywaniu wspomnianej strategii. 

Ankietę można wypełniać do 14 sierpnia, a znajdziesz ją tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat