Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Połączmy się na sport(n)owo - sportowcy wspierają kampanię ZIS

Sportowcy związani z Krakowem wspierają kampanię Zarządu Infrastruktury Sportowej, która ma na celu „odmrażanie” sportu i wspólny powrót do aktywności fizycznej.

Fot. materiały prasowe

Kolarz Rafał Majka – brązowy medalista olimpijski, zwycięzca Tour de Pologne, wychowanek WLKS Krakus Swoszowice, wioślarka Maria Sajdak – brązowa medalistka olimpijska, mistrzyni świata i Europy, zawodniczka AZS AWF Kraków, chodziarz Grzegorz Sudoł – trzykrotny olimpijczyk, medalista mistrzostw świata i Europy, a obecnie trener AZS AWF Kraków Masters i wykładowca akademicki, koszykarka Ewelina Kobryn – mistrzyni WNBA, Euroligi, EuroCup, wielokrotna mistrzyni Polski, wieloletnia zawodniczka Wisły Kraków, a także inni związani z Krakowem sportowcy aktywnie włączyli się w akcję „Połączmy się na sport(n)owo”, prowadzoną przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. 

Wracamy do sportowej rzeczywistości, która jest zupełnie inna niż ta, którą znaliśmy dotychczas. Wchodzimy do niej z #RóżnymiMotywacjami, pamiętając o tym, że mamy #WspólnyCel – #JednąPrzyszłość! Mamy nadzieję, że Połączymy się na Sport(n)owo i w nieodległym czasie będziemy mogli powiedzieć #FiniszujMYrazem – mówią organizatorzy akcji.

Celem kampanii jest „odmrażanie” sportu i wspólny powrót do aktywności fizycznej. Zawodnicy wznowili treningi i podzielili się swoimi odczuciami z okresu społecznej izolacji. Opowiedzieli również o swojej miłości do sportu. Poniższy spot „Połączmy się na sport(n)owo” to wstęp do serii spotkań z naszymi mistrzami.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-07-15
Data aktualizacji: 2020-07-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat