Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Arena Garden - wakacje pełne atrakcji

W tym tygodniu, w programie m.in. stand-up Jacka „Dżej Dżej” Jędrzejaka, utwory Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Daniela Cebuli-Orynicza oraz pokaz iluzjonisty.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Arena Garden to przestrzeń przygotowana z myślą o mieszkańcach Krakowa, którzy szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu w ciekawym miejscu z rodziną i przyjaciółmi.

To strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje będzie działać przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden.

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in. frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach. W tym tygodniu pojawią się m.in. food trucki z kuchnią meksykańską, japońską oraz klasycznymi pierogami.

Otwarcie strefy gastronomicznej - od czwartku do niedzieli od godz. 12.00.

HARMONOGRAM:

 

9 lipca (czwartek)

  • godz. 15.30, 17.00 i 18.30 – zwiedzanie TAURON Areny Kraków, w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście” (obowiązują wcześniejsze zapisy, szczegóły dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zwiedz-arene-za-piatke/)
  • godz. 21.00 – stand-up w wykonaniu Jacka „Dżej Dżej” Jędrzejaka - wokalisty i basisty zespołu Big Cyc, członka grupy Czarno Czarni.

10 lipca (piątek)

  • godz. 20.00 – muzyka na żywo: Tribute to Wodecki w wykonaniu Daniela Cebuli-Orynicza, absolwenta wydziału jazzu w Katowicach, wokalisty i trenera zespołów wokalnych

11 lipca (sobota)

  • godz. 20.00 – muzyka na żywo – Dj To-ya & Mad Mike Guitar

12 lipca (niedziela)

  • godz. 13.00-14.00 – pokaz kulinarny w wykonaniu Yaki Kingu
  • godz. 17.00  – pokaz iluzjonisty

Więcej informacji: tauronarenakrakow.plfacebook.com/ArenaGardenKrakow oraz instagram.com/arena_garden

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat