Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dworek z Baranami. Letnie kino plenerowe

Rozsiądź się wygodnie w leżaku i spędź wieczór z dobrym kinem. Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki wraz z Kinem Pod Baranami zapraszają na letnie kino plenerowe. 

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

W lipcowe i sierpniowe soboty, zawsze o godz. 21.00, zaprezentowanych zostanie siedem wybranych filmów dokumentalnych. To rezultat projektu „Dworek z Baranami”, realizowanego w zielonej przestrzeni Dworku Białoprądnickiego. 

Będą to filmy ciekawe, wartościowe, poruszające ważne i uniwersalne tematy. Zapowiada się kino, które nie jest nadto wymagające i które idealnie wkomponuje się w letni, refleksyjny wieczór. Zobaczymy film o kobietach i historii pierwszej żeńskiej ekipy, która weszła do Whitbread Round the World Race w 1989 r. („Maiden”).

W wakacje nie może oczywiście zabraknąć kina drogi. Zwiedzimy więc zanikające francuskie peryferia, które w wyniku rozwoju technologicznego stały się głęboką prowincją („Twarze, plaże”). Na zakończenie odkryjemy sielankowy obraz miejsca, w którym ludzie i zwierzęta żyją w zgodzie ze sobą i swoją naturą („Nasze miejsce na ziemi”).

Projekcje rozpoczynają się o godz. 21.00, a w razie niepogody mogą zostać przeniesione do Sali Teatralnej. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Harmonogram seansów:

  • 1 sierpnia – Pavarotti
  • 8 sierpnia – Maiden
  • 15 sierpnia – Twarze, plaże
  • 22 sierpnia – Nasze miejsce na ziemi
pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat