Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Czytelniczy budzik - czas na rodzinne czytanie” w Bibliotece Kraków

Biblioteka Kraków zaprasza dzieci, młodzież i rodziców, do udziału w wydarzeniach czytelniczo-literackich pod nazwą „Czytelniczy budzik – czas na rodzinne czytanie”, które są realizowane w wybranych filiach bibliotecznych oraz w ogrodzie przy Bibliotece Głównej.

Fot. Biblioteka Kraków
Biblioteka Kraków

Celem tego przedsięwzięcia, obejmującego blisko sześćdziesiąt wydarzeń ujętych w kilku cyklach, jest popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych mieszkańców Krakowa, promowanie rodzinnego czytania i wspólnego spędzania wolnego czasu.

W programie projektu, prowadzonego od czerwca do grudnia 2020 r., są m.in. spotkania autorskie i warsztaty ilustratorskie, teatralne poranki z książką, akcja „Krakowski pożeracz książek”, konkurs na najpiękniejszego mola i motyla książkowego i ich wielka parada, gry literackie i wystawa ulubionych książek babć i dziadków.

Zaplanowane zostały też rodzinne pikniki czytelnicze – najbliższy odbędzie się w sobotę, 25 lipca, w godz. 10.00-14.00, w ogrodzie Biblioteki Głównej przy ul. Powroźniczej 2.

Szczegóły na biblioteka.krakow.pl i profilu facebookowym Biblioteki Kraków.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat