Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Tak Brzmi Miasto dla muzyków

Tak Brzmi Miasto Inkubator to bezpłatny projekt długofalowego wsparcia muzycznej kariery. Uczestnicy tej współfinansowanej przez Miasto Kraków inicjatywy umożliwia dostęp do cennej wiedzy, uczestnictwo w festiwalach i konferencjach partnerskich, czy możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertami. Inkubator skierowany jest zarówno do muzyków, jak i menedżerów muzycznych.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Tak Brzmi Miasto Inkubator to druga edycja projektu poświęconego muzykom oraz menadżerom muzycznym, odbywającego się w czterech miastach w Polsce: w Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu i Poznaniu. Składa się on z szeregu aktywności mających odpowiedzieć na typowe trudności, z jakimi na początku kariery muzycznej musi zmierzyć się zespół/artysta.

Pod opieką czterech doświadczonych kuratorów – Leszka Biolika (Republika), Pawła Hordejuka (Happysad), Bartosza Stawiarza (ex - Wojtek Mazolewski), Dagi Gregorowicz (Dagadana) – i w gronie uczestników, chętni poznają zagadnienia związane z finansowymi, prawnymi, biznesowymi, medialnymi, produkcyjnymi oraz artystycznymi aspektami pracy zespołu i menedżera.

Tak Brzmi Miasto Inkubator 2020

Program buduje również sieci kontaktów, dofinansowując wyjazdy wspiera mobilność artystów i menedżerów oraz zapewnia indywidualne konsultacje, co pozwala długofalowo rozwijać kariery uczestników. Dla najbardziej obiecujących artystów i menedżerów planowany jest również dziesięciodniowy obóz letni w Krakowie.

Zajęcia w ramach Tak Brzmi Miasto Inkubator odbywać będą się od lipca do listopada.

Rekrutacja trwa do 1 lipca 2020 r. i odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej.

Inkubator Tak Brzmi Miasto 2020

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat