Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Charytatywny koncert „Dzieci Dzieciom” on-line

Przygotowywany przez Zespół Szkół Specjalnych w Nowej Hucie koncert charytatywny „Dzieci Dzieciom” w tym roku odbył się w formule on-line. Został zorganizowany pod hasłem „Tęsknię za Tobą Teatrze”.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Tegoroczny, trzeci koncert charytatywny „Dzieci Dzieciom” ma szczególną oprawę. Artyści spotykali się wirtualnie z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 i ich rodzinami, pomagając im przejść przez ten nietypowy dla wszystkich czas. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na pomoc uczniom – w tym roku przede wszystkim na uczestnictwo w inicjatywach kulturalnych.

Zespół Szkół Specjalnych nr 14 to szkoła otwarta i inspirująca do rozwoju, która w ostatnich latach realizowała wiele projektów mających na celu przedstawienie uczniów z najlepszej i najszczęśliwszej strony – ich artystycznej twórczości. Z tej potrzeby zrodził się projekt „Jestem artystą” oraz projekt „Tacy Sami”. Już od trzech lat, dzięki pomocy Lions Club Kraków - Stare Miasto, Teatru Ludowego, Fundacji dla AGH organizowany jest i charytatywny koncert „Dzieci Dzieciom”, będący spełnieniem marzeń dzieci.

Datki można przekazać na konto charytatywne: 49 1240 1431 1111 0000 1044 8463 z dopiskiem: Dzieci Dzieciom.

Koncert dostępny jest na stronie Teatru Ludowego oraz na kanale YouTube.


Zapraszamy do obejrzenia koncertu i wsparcia inicjatywy.

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat