Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zostań Wakacyjnym Mistrzem Ortografii

Czas rozpocząć drugą edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność.

Fot. Dyktanda.pl
Dyktanda.pl

Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają liczne cenne nagrody. W konkursowej puli znalazło się ponad 90 atrakcyjnych zestawów z upominkami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier, hulajnoga elektryczna, dron, książki, sprzęt wakacyjny, gry wideo i wiele innych. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne.

Konkurs składał się będzie z pięciu dwutygodniowych etapów oraz Wielkiego Finału, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy podejmą zmagania w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej zdobędzie punktów, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Warto również śledzić profil facebook.com/dyktandapl, gdzie zorganizowany zostanie dodatkowy konkurs-niespodzianka.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są tutaj. Nagrodzonych zostanie co najmniej 90 uczestników konkursu „Wakacyjny Mistrza Ortografii”. 75 nagród przyznanych zostanie w trakcie rozgrywania etapów, a 15 w wielkim finale.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat