Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Trwa nabór do projektu „Proaktywni z POWER-em!”

Rozpoczął się nabór do projektu „Proaktywni z POWER-em!”, Skierowany jest on do osób, które zainteresowane są odbyciem płatnych staży z możliwością otrzymania zatrudnienia po ich zakończeniu. Udział w projekcie, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, jest bezpłatny.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

„Proaktywni z POWER-em!” daje możliwość wyboru szkolenia zawodowego, udziału w warsztatach technik autoprezentacji oraz wsparcia stylisty. Prowadzący pomogą w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych i aktywnego poszukiwania pracy. Udział w projekcie to też możliwość otrzymania wsparcia doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, terapeuty lub coacha.

Do projektu mogą się zgłosić osoby, które:

 • mają 18-29 lat,
 • mieszkają na terenie miasta Krakowa lub powiatu krakowskiego, wielickiego, wadowickiego, proszowickiego, olkuskiego, miechowskiego, myślenickiego,
 • są bierne zawodowo i spełniają przynajmniej JEDEN z poniższych warunków:
  • zamieszkują obszary wiejskie (poza ZIT),
  • są rodzicami powracającymi na rynek pracy,
  • są osobami z niepełnosprawnościami,
  • są imigrantami, reemigrantami (aktywnymi lub biernymi zawodowo).

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2020-2022.
 
Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać: osobiście w biurze projektu przy pl. gen. Wł. Sikorskiego 2, telefonicznie: 12 200 21 77 lub mailowo: biuro@fundacjaproaktywni.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat