Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Praca dla rachmistrzów przy spisie rolnym

Od 1 września do 30 listopada na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy. Nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych, którzy będą pracować na terenie Krakowa, trwa do 8 lipca.

Fot. rolny.spis.gov.pl
rolny.spis.gov.pl

Kandydat na rachmistrza terenowego powinien spełniać następujące warunki: mieć ukończone 18 lat, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, powinien mieszkać, pracować lub uczyć się na terenie Krakowa, posługiwać się językiem polskim w mowie i w piśmie. Kandydat nie może być karany za przestępstwa popełnione umyślnie (w tym przestępstwa skarbowe).

Dokumenty można składać w placówkach Urzędu Miasta Krakowa w kopercie z dopiskiem „Nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych – Wydział Kształtowania Środowiska” lub przesłać drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Krakowa, Wydział Kształtowania Środowiska, os. Zgody 2, 31-949 Kraków.

Data wpływu uznawana jest za datę doręczenia dokumentów.

Zgłoszenia niekompletne lub po terminie nie będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Dodatkowe informacje uzyskać można droga mailową: iwona.pieron@um.krakow.pl oraz leszek.german@um.krakow.pl lub telefonicznie: 12 616 8897 oraz 12 616 8898.

Szczegółowe informacje o prowadzonym naborze można znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej bip.krakow.pl. Natomiast na stronie spisrolny.gov.pl Centralne Biuro Spisowe GUS zamieszcza informacje o charakterze ogólnokrajowym.

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat