Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Lato z „Symbiozą”

W sobotę, 20 czerwca w Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” zainaugurowana została akcja Lato z „Symbiozą” mająca na celu zaproszenie małych i dużych mieszkańców Krakowa do wspólnej, leśnej zabawy. Organizatorzy będą czekać na chętnych w godz. 10.00-17.30, a tematem każdego spotkania będzie inna roślina.

Fot. Symbioza - Centrum Edukacji Ekologicznej ZZM
Symbioza - Centrum Edukacji Ekologicznej ZZM

Zamiast zjeść śniadanie w domu, zabierz je ze sobą do Lasu Wolskiego, by z całą rodziną rozpocząć sobotę na kocyku w pięknych okolicznościach przyrody. Nie zapomnij swojej ulubionej książki i zrelaksuj się na wypożyczonym leżaku lub hamaku.

W międzyczasie Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” zaprasza do udziału w przygotowanych licznych aktywnościach – w programie m.in.: rodzinne warsztaty z ceramiki na świeżym powietrzu, warsztaty zero waste, kącik majsterkowicza oraz spacery leśne. Jedną z atrakcji będzie też oprowadzanie po ekspozycjach stałych w budynku Centrum oraz spacery leśne, również w języku angielskim. Las Wolski jest wspaniałym miejscem do organizowania plenerów malarskich. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z możliwości wypożyczenia sztalug i uwolnienia swojej artystyczno-przyrodniczej duszy. Dla bardziej aktywnych, przygotowane zostały również gry terenowe.

Zapisy już ruszyły – ze względu na panujący reżim sanitarny liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwację można dokonać pod adresem: zzm.krakow.pl. Warto śledzić stronę na Facebooku, gdzie znajdują się najaktualniejsze informacje z życia CEE „Symbioza”.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat