Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Czerwiec w nowohuckich klubach rodziców on-line

W klubach rodziców działających w pięciu klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta również w czerwcu zaplanowano działania on-line. W dedykowanych im grupom w serwisie Facebook, rodzice znajdą mnóstwo propozycji dla dzieci i dla siebie.

Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta / materiały prasowe
Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta / materiały prasowe

Klub Jędruś zaprasza na spotkania ze specjalistami na temat skoliozy oraz innych wad postawy u dzieci i korekcji tych wad. Podczas zajęć „Siła kobiecości” będzie można poznać domowe zabiegi na twarz. W „Zakątku Malucha” w ramach zajęć „Miganie i Śpiewanie” dzieci i rodzice poznają piosenki, wiersze, proste melodie i zabawy, w które wplatane są znaki języka migowego, a w ramach zajęć „Mali odkrywcy” sensoplastyczne zabawy pobudzające ciekawość dziecka.

Klub Karino zaprasza w ramach cyklu „Aktywna Rodzinka on-line” na „Zumbę Fitness”. Drugi cykl „Zajęcia ogólnorozwojowe” poświęcony będzie wspieraniu dzieci w zdobywaniu nowych umiejętności. W tym miesiącu będzie bajkowo, filmowo, piracko i bardzo rodzinnie.

Klub Dukat w ramach rodzinnej kawiarenki „Baby Café” zaprasza na „Teatrzykowe warsztaty z humorem” i „Rodzinną Zumbę”. W ramach cyklu „Akademia Mądrego Rodzica” zajmie się w tym miesiącu „Kreatywną logopedią” i poprowadzi rodziców i ich pociechy przez ścieżkę oddechu, głosu, mowy, ekspresji i wyobraźni.

W Klubie 303 zaplanowano dwa cykle zajęć. „Sensoplastyka” to zajęcia rozwojowe, których celem jest wspieranie rozwoju kompetencji intra- oraz interpersonalnych. Drugą formą spotkań on-line będzie zaproszenie do ćwiczeń rodziców razem z dziećmi. „Cyrkomotoryka” - to wspólne spędzanie czasu i budowanie relacji oraz wzmacnianie zaufania i poczucia bezpieczeństwa pociech.

Klub Zakole zaprasza na cykl zajęć sensoryczno-rozwojowych „Bystry bobas”, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny maluszków, ale i wzmacniają więź między rodzicem a dzieckiem oraz na „Warsztaty logopedyczne”. Zaprasza także na zajęcia ruchowe dla dzieci.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej krakownh.pl oraz na profilach klubów w serwisie Facebook.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat