Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Teatr Barakah online zaprasza przed monitory

Teatr Barakah przygotowuje planowaną na lipiec premierę „Innych ludzi" Doroty Masłowskiej w reżyserii Macieja Gorczyńskiego, a jednocześnie kontynuuje cykle dostępne w internecie: „Folk Session” i kabaret „Noce Waniliowych Myszy”.

Fot. Teatr Barakah
Teatr Barakah

„To jedyny taki jam w Krakowie, transmitowany prosto z Teatru Barakah. Jakub Zielina i zaproszeni przez niego goście będą grać bazę w siedzibie teatru przy Paulińskiej 28, a Wy w domach, każdy osobno, dogrywajcie!" – zespół Teatru Barakah zachęca do udziału w inicjatywie, której kolejna odsłona zaplanowana została na najbliższą środę, 3 czerwca – szczegóły: Folk Session na żywo

Z kolei w sobotę 6 czerwca, teatr zaprasza przed monitory na najnowszy, dwunasty już odcinek kabaretu literackiego „Noce Waniliowych Myszy”. Tym razem, wspólnie z bohaterami cyklu zmierzymy się z poszukiwaniem odpowiedzi na pytania: „Którą drogą przywódca narodu powinien prowadzić swój lud? Co zrobić, by obywatele odzyskali wiarę? Jak rozegrać zbliżającą się wielką polityczną batalię?”. W nowym odcinku „Nocy Waniliowych Myszy” pojawia się też Dżin spełniający życzenia mężów stanu i przenoszący ich do PRL-owskiej przeszłości, gdzie bryluje Maryla Narodowicz, grozi Czerwony Generał i wraca zamknięty od lat w Magicznym Prodiżu estradowy duch szalonych lat osiemdziesiątych łudząco podobny do… Andrzeja Zauchy.

Szczegółowe informacje o propozycjach teatru dostępnych za pomocą internetu, a także planach na stacjonarne działania można znaleźć na stronie internetowej i na profilu FB Teatru Barakah.

 

 

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat