Rada Miasta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Część komisji korespondencyjnie

19 i 20 maja odbyły się korespondencyjne posiedzenia komisji RMK. W ten sposób obradowały komisje: Kultury i Ochrony Zabytków, Edukacji oraz Kształtowania Środowiska.

Fot. pixabay.com

Komisja Kultury i Ochrony Zabytków wydała pozytywną opinię dla projektu uchwały w sprawie składu Komisji Nagród Miasta Krakowa.

Komisja Kształtowania Środowiska pozytywnie zaopiniowała projekt uchwały zmieniający uchwałę w sprawie utworzenia i zatwierdzenia statutu jednostki budżetowej o nazwie „Klimat-Energia-Gospodarka Wodna”.

Komisja Edukacji wydała pozytywne opinie dla projektów uchwał w sprawie:
- założenia Branżowej Szkoły Specjalnej II stopnia nr 7 w Krakowie oraz włączenia jej do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie w Zespole Szkół i Placówek pn. ''Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących'' w Krakowie,
- szczegółowych warunków wspierania edukacji uzdolnionych uczniów, form i zakresu tego wsparcia, trybu postępowania w ramach "Krakowskiego Programu Wspierania Uzdolnionych Uczniów",
- zamiaru przekształcenia Specjalistycznej Poradni Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
w Krakowie poprzez zmianę siedziby z ul. Półkole 11 na os. Willowe 35,
- zmiany nazwy Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym w Krakowie, ul. Popławskiego 17.

pokaż metkę
Autor: Łukasz Nowakowski
Osoba publikująca: KATARZYNA MALETA-MADEJSKA
Podmiot publikujący: Kancelaria Rady Miasta Krakowa
Data publikacji: 2020-05-20
Data aktualizacji: 2020-05-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź