Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Mamy Fest, czyli festiwal online nie tylko dla mam

Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida zaprasza wszystkich rodziców z małymi dziećmi do sieci na wirtualne wydarzenia w ramach Mamy Fest 2020, który odbędzie się we wtorek, 26 maja. Organizatorzy przygotowali wiele praktycznych propozycji, które mogą okazać się przydatne w codziennym zapewnianiu opieki najmłodszym w trudnym okresie epidemii.

Fot. Ośrodek Kultury im. CK Norwida
Ośrodek Kultury im. CK Norwida

Mamy Fest 2020 to wydarzenie specjalnie przygotowane z myślą o rodzicach, którzy poszukują wiedzy, wsparcia i motywacji. Organizatorzy zaprosili do udziału ekspertów z różnych dziedzin, których wyróżnia troska o dziecko i rodzica na różnym etapie ich życia. Szczególnie dziś w dobie ograniczeń związanych z pandemią wydarzenie staje się ważne i potrzebne. Proponowane panele wypełnione są tematami bliskimi mamie i tacie, szczególnie w początkowym okresie rodzicielstwa.

Podczas Festiwalu prowadzący podpowiedzą m.in. jak zacząć nosić w chuście, co zabrać na rodzinną wycieczkę oraz jak budować poczucie bezpieczeństwa u dziecka.

Wydarzenie online jest bezpłatne i dostępne dla każdego. Panele będą realizowane na facebookowym profilu ARTzony oraz w grupie Klub Rodziców w ARTzonie.

Więcej informacji na profilu FB ArtzonaOKN.

Mamy Fest 2020 plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat