Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Nowy budynek klubowy Clepardii

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, w towarzystwie dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztofa Kowala, przekazał do użytkowania Klubowi Sportowemu Clepardia nowy budynek przy ul. Fieldorfa-Nila 5.

Fot. telewizja.krakow.pl
telewizja.krakow.pl

Podczas wizyty prezydent Jacek Majchrowski wręczył władzom Clepardii symboliczny klucz do obiektu oraz pakiet środków ochrony osobistej i sanitarnej, które są dostarczane do klubów sportowych w ramach akcji „odmrażania” krakowskiej infrastruktury sportowej.

Gruntownie zmodernizowany budynek to parterowy zespół obiektów o zwartej, prostej bryle. Jest wyposażony jest w wewnętrzne instalacje: wod.-kan., c.o., elektryczną, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. W budynku znajdują się pomieszczenia związane ze sportem i rekreacją, stanowiące zaplecze klubowe (szatnie i łazienki dla sportowców, sala gimnastyczna, pomieszczenia biurowe dla zarządu i trenerów, magazyny, pralnia, pomieszczenie dla sędziów, zaplecze kulturalno-administracyjne, sala multimedialna, sala konferencyjna, pomieszczenie dla spikera). Budynek został umeblowany i wyposażony w nowoczesny sprzęt elektroniczny.

 

Wykonawcą obiektu wg projektu Studia Architektonicznego Desiderata z Krakowa był Zakład Remontowo-Budowlany STAN Stanisław Bieniek, Andrzej Bieniek z Bukowiny Tatrzańskiej, pod nadzorem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Łączny koszt inwestycji wraz z dokumentacją projektową wyniósł: 6 789 844,59 złotych brutto.

 

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat