Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Jestem AKTYWNY – mapa krakowskich przedsiębiorców

Kraków wspiera przedsiębiorców stawiając na reaktywację. Jednym z narzędzi umożliwiającym wzajemne wspieranie się mieszkańców i przedsiębiorców, jest interaktywna mapa „Jestem AKTYWNY”, na której każdy lokalny przedsiębiorca może zaznaczyć swoją obecność.

Fot. MSIP Kraków
MSIP Kraków

Mapa daje mieszkańcom możliwość odkrywania na nowo lokalnych sklepików i wytwórni, a tym samym daje wzajemne wsparcie (producenci-klientów, klienci-producentów) w czasach pandemii.

Na mapie znajdą się więc firmy, które pomimo trudnej sytuacji, wynikającej ze stanu epidemiologicznego, w dalszym ciągu działają i chcą oferować swoje produkty i usługi.

Mapa krakowskich przedsiębiorców ma za zadanie pomóc w dotarciu do klientów – mieszkańców Krakowa, którzy zgodnie z zaleceniami ograniczają przebywanie w przestrzeniach publicznych. Ma pomóc w szczególności dzielnicowym i osiedlowym biznesom.

Aby stać się częścią interaktywnej miejskiej mapy, należy wypełnić krótką ankietę, gdzie należy wskazać podstawowe informacje o swojej działalności oraz to, co znajduje się w ofercie danego podmiotu. Zgłoszenia zbierane są w trybie ciągłym, zaś sama mapa stale jest aktualizowana oraz dostosowywana do rosnących każdego dnia potrzeb swoich użytkowników.

pokaż metkę
Autor: GRAŻYNA ROKITA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-05-13
Data aktualizacji: 2020-10-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat