Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kraków w akcji #CityWillWait

„City will wait”, czyli „Miasto poczeka” – ogłosił Kraków, zachęcając turystów do odwiedzin miasta po zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu. Pod hasłem #KrakowWillWait nasze miasto będzie promowało swoje atrakcje i obiekty turystyczne w mediach społecznościowych na rynkach krajowym i zagranicznych. Celem akcji jest podtrzymanie zainteresowania ofertą turystyczną Krakowa oraz zamiłowania do podróży.

Fot. Magiczny Kraków

Kampania jest realizowana w ramach akcji #CityWillWait, czyli „Miasto poczeka”, której inicjatorem są metropolitalne organizacje turystyczne z Gdańska, Łodzi, Poznania i Warszawy. Komunikację rozpoczął Gdańsk – #GdanskWillWait. Założenie jest takie, aby systematycznie przyłączały się do akcji kolejne miasta partnerskie wywoływane przez uczestników. W ten sposób wszystkie ośrodki połączy w jeden projekt wspólna idea – #CityWillWait.

Działania na portalach internetowych i mediach społecznościowych wyróżnia spójna i oryginalna identyfikacja wizualna. W akcji biorą również udział Opole, Sopot, Kielce, Toruń, Lublin, Olsztyn.

We wsparcie i promocję włączyła się Polska Organizacja Turystyczna i zagraniczne ośrodki POT.

Więcej informacji na Facebooku.

kampania „City will wait”

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-05-06
Data aktualizacji: 2020-05-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź