Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Muzeum Krakowa: opowiedzmy razem o czasie pandemii

Muzeum Krakowa zaprasza krakowian do opowiedzenia o czasie pandemii. Muzealnicy zwracają się z prośbą o wszelkie pamiątki i opowieści dokumentujące obecny czas.

Fot. Muzeum Krakowa
Muzeum Krakowa

„Doświadczamy teraz wszyscy wyjątkowego czasu: zmieniają się nasze warunki pracy, życia rodzinnego, życia towarzyskiego. Stajemy przed wieloma zupełnie nowymi wyzwaniami i problemami, ale też niejednokrotnie odkrywamy w sobie nowe talenty albo znajdujemy czas, by rozwinąć te stare. (...) Te doświadczenia chcemy zebrać w Muzeum Krakowa, a gdy już minie epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 − pokazać je i zaprosić Was do wspólnej opowieści o tym czasie. Dlatego zwracamy się do Was, krakowian, o wszelkie pamiątki, opowieści, dokumentujące pandemię” – czytamy w odezwie Muzeum Krakowa.

Jeżeli malujecie, rysujecie, rzeźbicie bądź tworzycie muzykę i chcielibyście się podzielić swoimi dziełami – prześlijcie je mailowo na adres: m.zdeb@muzeumkrakowa.pl. Wszystko to, co ma charakter materialny, muzealnicy przyjmą gdy otworzą ponownie swoją siedzibę.

Więcej informacji na stronie internetowej muzeumkrakowa.pl i profilu muzealnym na Facebooku.
 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat