Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rozrysuj rodzinę, zrób zdjęcie pracy i zgłoś do konkursu!

Dla dzieci i rodziców, którzy w tym trudnym okresie szukają sposobów na pożyteczne spędzenie wspólnego czasu, Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana ma ciekawą propozycję. Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych mogą wziąć udział w konkursie plastycznym „Portret rodziny”, w którym zadaniem jest przygotowanie drzewa genealogicznego. Podróż do przeszłości własnej rodziny może być naprawdę fascynująca.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Konkurs organizowany jest w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”. Przyjmowane będą zarówno prace indywidualne, jak i grupowe. Organizatorom zależy bowiem na tym, aby zachęcić do wspólnego działania całe rodziny. Żeby wyrównać szanse uczestników, przyjęto trzy kategorie wiekowe: przedszkola, klasy 0–3, klasy 4–8.

Z uwagi na stan epidemii zmienił się sposób zgłaszania prac. W tym roku wystarczy zrobić fotografię wykonanej pracy i przesłać ją na adres adranka@cmjordan.krakow.pl do niedzieli, 10 maja. Na zwycięzców czekają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W dotychczasowych edycjach dzieci ubierały swoje drzewa w zdjęcia, szkice i rysunki. Liczy się pomysłowość, estetyka i liczba informacji. Warto znać swoje korzenie – wiedzieć kim byli nasi przodkowie, skąd pochodzili i w jakiej rzeczywistości dorastali.

Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie szczegóły konkursu: cmjordan.krakow.pl

Dodatkowe informacje: adranka@cmjordan.krakow.pl

pokaż metkę
Autor: Małgorzata Tabaszewska
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat