Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Nie odbędzie się Noc Teatrów 2020

Tegoroczna Noc Teatrów nie może zostać zrealizowana w dobrze znanej widzom formule. Organizatorzy przedsięwzięcia przypominają jednak, że krakowskie teatry aktywnie działają w internecie i zachęcają do przekazywania informacji o zarejestrowanych spektaklach i inicjatywach teatralnych.

Fot. materiały UMK
materiały UMK

Decyzja jest podyktowana troską o bezpieczeństwo i zdrowie widzów oraz artystów krakowskich teatrów w związku z koronawirusem. Przypominamy jednak, że pomimo wielu ograniczeń związanych z epidemią krakowskie teatry nadal funkcjonują, tyle, że w zmienionej formule. Każdy z nich, w miarę posiadanych zasobów, stara się utrzymywać kontakt z publicznością poprzez swoje strony internetowe oraz media społecznościowe. W ten sposób, na niespotykaną do tej pory skalę, teatry udostępniają swoje archiwalne przedstawienia, aktorzy prezentują ulubione lektury, anegdoty teatralne czy fragmenty ról.

Niezależnie od tych działań, Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK wraz z Teatrem KTO chce zamieścić materiały wideo ze spektakli i warsztatów na stronie: www.krakowskienoce.pl, w zakładce: Noc Teatrów 2020.

W związku z tym teatry i artyści są proszeni o przesyłanie linków do stron internetowych, konkretnych wydarzeń czy profili społecznościowych, które udostępnione zostaną na stronie www.krakowskienoce.pl Informacje prosimy przekazywać na adres: izabela.bogdanowicz@um.krakow.pl.  

Zaktualizowaną stronę www.krakowskienoce.pl udostępnimy już od 14 kwietnia br.

 

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat