Komunikacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Kolejne wzmocnienia linii aglomeracyjnych

W środę, 8 kwietnia zmieniły się rozkłady linii aglomeracyjnych nr 215, 225, 227, 237 i 244.

Fot. MPK SA w Krakowie
MPK SA w Krakowie

Szczegóły zmian w kursowaniu linii aglomeracyjnych:

  • nr 215 („Borek Fałęcki” – „Rzeszotary Panciawa Pętla”) – kursuje w dni powszednie według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością w godzinach szczytu jak w dni powszednie, natomiast poza godzinami szczytu jak w soboty.
  • nr 225 („Borek Fałęcki” – „Świątniki Urząd Miasta i Gminy”) – kursuje w dni powszednie według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością w godzinach szczytu jak w dni powszednie, natomiast poza godzinami szczytu jak w soboty.
  • nr 227 („Krowodrza Górka” – „Górna Wieś Pętla”) – kursuje w dni powszednie według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością w godzinach szczytu jak w dni powszednie, natomiast poza godzinami szczytu jak w soboty.
  • nr 237 („Krowodrza Górka” – „Owczary Pętla”) – kursuje w dni powszednie według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością w godzinach szczytu jak w dni powszednie, natomiast poza godzinami szczytu jak w soboty. Linia nr 237 we wszystkie dni tygodnia realizuje kursy przez pętlę „Trojanowice Pętla” (linia nr 207 pozostaje zawieszona do odwołania). Przystanek „Trojanowice Krakowska” w kierunku „Owczar Pętli” jest obsługiwany tylko przy wjeździe do Trojanowic, a w kierunku „Krowodrzy Górki” tylko przy wyjeździe z Trojanowic.
  • nr 244 („Borek Fałęcki” – „Wieliczka Miasto”) – uruchomiony został dodatkowy kurs z pętli „Wieliczka Miasto” o godz. 6.19. Poza dodatkowym kursem linia w dalszym ciągu kursuje w dni powszednie według sobotniego rozkładu jazdy. Nowy rozkład jazdy na dni powszednie (sobotni z dodatkowym kursem) będzie na przystankach i na stronie internetowej umieszczony w kolumnie "Dzień powszedni".
pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat