Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Klaster Zabłocie 20.22 - preankieta potrwa do 26 kwietnia

Trwają konsultacje społeczne dotyczące zasad funkcjonowania Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22. W związku z ogłoszonym stanem epidemicznym odbywają się one za pomocą preankiety, którą można wypełniać do niedzieli, 26 kwietnia.

Fot. Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

W ostatnich latach wszyscy jesteśmy świadkami zmian zachodzących na krakowskim Zabłociu. Ten proces to także wyzwanie dla Miasta. Klaster to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców i interesariuszy, wyrażone w ramach konsultacji społecznych podczas aktualizacji Miejskiego Programu Rewitalizacji Krakowa. Klaster 20.22 ma być miejscem zapewniającym przestrzeń do pracy, nauki, rozwoju organizacji i branż kreatywnych, do działalności mieszkańców i grup nieformalnych. Celem jego istnienia jest integracja zróżnicowanych środowisk oraz budowanie innowacyjnej społeczności.

Czym jeszcze ma być klaster? Na to i inne pytania, mają dać odpowiedź konsultacje społeczne. Niestety, przez wzgląd na aktualną sytuację epidemiologiczną, odwołane zostały m.in. otwarte spotkania konsultacyjne, spacer badawczy, czy warsztaty.

Niezbędna stała się więc zmiana formuły konsultacji. W związku z tym Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta przygotował preankietę dla wszystkich tych, którzy chcą się wypowiedzieć na temat klastra Zabłocie 20.22. Preankieta jest dostępna tylko jako formularz elektroniczny, który będzie aktywny do 26 kwietnia.

Materiał informacyjny na temat powstającego klastra Zabłocie 20.22

pokaż metkę
Autor: Grażyna Rokita
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat