Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zostajemy w domach i... oglądamy spektakle teatralne!

W repertuarze online Teatru Ludowego pojawiły się spektakle, które można zobaczyć bez wychodzenia z domu. Wśród tytułów znalazły się: „Rewizor. Będzie wojna”, „Krakowskie abecadło”, „Syn smoka”, czy „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” i „Sarenki”.

Fot. Przemysław Sieraczyński
Przemysław Sieraczyński

Aktywne linki ze spektaklami znajdują się na stronach internetowych: ludowy.pl, facebook.com/TeatrLudowy/, oraz kanale YouTube.

  • Wielka Sobota, 11 kwietnia o godz. 11.00-14.00 – „Syn Smoka” reż. Tadeusz Łomnicki - spektakl dla dzieci

Taro jest rozpieszczonym przez babcię chłopcem, który cały wolny czas, a ma go sporo, spędza na zabawie ze zwierzętami i na walkach sumo. Pewnego dnia w okolicy pojawia się Czerwony Diabeł. Beztroski świat Taro nagle rozpada się na kawałki...

  • Poniedziałek Wielkanocny, 13 kwietnia godz. 19.00-23.00 – „Sarenki” reż. Tomas Svoboda

Któż z nas nie lubi czeskich komedii. Specyficzny humor naszych sąsiadów zawsze wywołuje w nas - czasem niemal mimowolną - wesołość. Zapraszamy zatem na wesoły wieczór w towarzystwie czterech życiowych nieudaczników: dyrygenta, który w wypadku stracił powieki, cierpiącego na gigantyzm mykologa, nieśmiałego urzędnika skarbówki i bezrobotnego wynalazcy oraz czterech niezwykłych Sarenek.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat