Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Najpiękniejsze drzewko emausowe – konkurs w internecie

Muzeum Krakowa zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejsze drzewko emausowe! Tegoroczna edycja odbędzie się on-line.
 

Fot. Muzeum Krakowa / materiały prasowe

Jak wziąć udział w konkursie?

Korzystając z tego, że wszyscy stosujemy się do hasła #zostanwdomuopowiedzkrakow i wiele osób ma trochę więcej wolnego czasu, więc zabieramy się do pracy i tworzymy w swoich domach drzewko życia. Codziennie na facebookowym profilu Domu Zwierzynieckiego pojawi się dawka wiadomości o tym, skąd się wzięło drzewko życia, jaka jest jego symbolika, jak wyglądało kiedyś, a jak może wyglądać teraz oraz w jaki sposób można je wykonać. Można korzystać z naszych podpowiedzi, ale przede wszystkim użyć swojej wyobraźni, kreatywności i talentu!

Czas na wykonanie drzewka upływa w sobotę, 4 kwietnia, o godzinie 12.00 – tego dnia miał się odbyć konkurs w tradycyjnej formie. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej pracy i przesłać je na adres e-mail: zwierzyniec@muzeumkrakowa.pl. Zdjęcie należy opisać imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem wykonującego, a w tytule listu wpisać hasło: „Drzewko na konkurs”. Do e-maila należy dołączyć oświadczenie - zgodę na przetwarzanie danych (to załącznik nr 1 do regulaminu konkursu), a osoby, które nie ukończyły 16. roku życia, muszą posiadać zgodę swoich opiekunów na udział w konkursie (załącznik nr 2 do regulaminu konkursu).

Co istotne, na zdjęciu nie mogą być widoczne żadne osoby czy zwierzęta. Fotografia ma prezentować wyłącznie pracę konkursową.


Wszystkie przesłane zdjęcia zostaną opublikowane na profilu Domu Zwierzynieckiego na Facebooku, gdzie każdy będzie mógł oddać swój głos na ulubione drzewko. Głosowanie ruszy o północy 5 kwietnia. Głosowanie poprzez lajki, serduszka i inne uśmiechnięte buźki potrwa do Wielkanocy - do godz. 23.59 w niedzielę, 12 kwietnia. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek, 13 kwietnia o godz. 12.00.

Nagrody otrzymają trzy pierwsze miejsca. O sposobie odbioru nagród muzealnicy będą informować na swoim profilu na Facebooku oraz na stronie internetowej. Po rozstrzygnięciu konkursu wszystkie prace będzie można oglądać na wirtualnej wystawie w sieci.

Regulamin wraz z załącznikami jest dostępny na profilu Domu Zwierzynieckiego na Facebooku oraz na stronie internetowej muzeumkrakowa.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-03-27
Data aktualizacji: 2020-03-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź