Komunikat archiwalny

#Zostańwdomu i bądź w kinie!

Kino Pod Baranami zaprasza ponownie studentów z całej Polski do udziału w tymczasowej - zdalnej - odsłonie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Tematem wirtualnego spotkania będzie polska komedia „Nie lubię poniedziałku” (1971). Wstęp do filmu oraz dyskusja po domowym seansie odbędą się za pośrednictwem platformy internetowej.

#Zostańwdomu i bądź w kinie!
Fot. materiały prasowe

Kino to przede wszystkim miejsce spotkań, wokół którego skupia się społeczność wielbicieli X muzy, pragnących przeżywać emocje wspólnie z innymi. To przestrzeń dyskusji, zachęcającej do przemyśleń i refleksji oraz poznania bliżej innych miłośników filmu.

Mimo bezprecedensowych warunków, Kino Pod Baranami nie zawiesza swojej misji i organizuje serię internetowych spotkań filmowych, którym towarzyszyć będą wirtualne dyskusje.

W czwartek, 26 marca studencki Nocny Klub Filmowy zaprasza na kolejną wirtualną odsłonę swoich spotkań. Na domowych ekranach wybrany w drodze głosowania polski film „Nie lubię poniedziałku” – wyśmienita satyra na lata 70. ze znakomitymi aktorami komediowymi tamtego czasu: Bohdanem Łazuką (gra samego siebie), Mieczysławem Czechowiczem i Wacławem Kowalskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na profilu Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także