Komunikat archiwalny

Kolejny tydzień akcji #zostańwdomu po nowohucku

Na kolejny tydzień siedzenia w domu poszczególne instytucje kultury przygotowały nowe atrakcje i podpowiedzi, jak ciekawie i kreatywnie spędzić czas w domu. Oto kilka propozycji z Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta, czyli #zostańwdomu po nowohucku.

Kolejny tydzień akcji #zostańwdomu po nowohucku
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta / materiały prasowe

Na lekcje żonglerki zaprasza Klub 303. Klub kontynuuje też kreatywny cykl z inspiracjami, jak zrobić coś z niczego. Na dzieci czekają „Poranki z Sową Mądrą Głową” prowadzone przez załogę Klubu Zgody. W tym klubie trwają także „Domowe Ewolucje”, czyli porady, jak kreatywnie spędzić z dzieckiem czas w domu. Dodatkowo klub prowadzi subiektywny przegląd literatury dziecięcej.

Do wspólnej zabawy miłośników gier zachęca Klub Aneks. Klub Pod Kasztanami realizuje „Kreacje-Inspiracje” w domowym zaciszu oraz zapowiada śpiewanie i tańce dla juniora i seniora. A na „Domowy Teatrzyk”, czyli inscenizowane bajki z rekwizytami, zaprasza Klub Zakole. Miłośnikom klasyki literackiej kierownik tego klubu, aktor Jarosław Szwec, czyta „Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza.

Codziennie o 19.00 można też dołączyć do podróży po świecie z bajkami dla dzieci – wystarczy wejść na profil Klubu Dukat na Facebooku. A do poznawania planszówek oraz cyklu #odkuchni zaprasza Klub Wersalik.

 

Pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także