Pomoc psychologiczna dla mieszkańców

W ramach współpracy z miastem Krakowski Instytut Psychoterapii, prowadzony przez Stowarzyszenie „Siemacha”, uruchomił specjalne linie telefoniczne dla mieszkańców, którzy potrzebują teraz wsparcia psychologicznego i kontaktu z psychoterapeutą. Pomoc dostępna jest dla wszystkich, konsultacje telefoniczne są bezpłatne.

Pomoc psychologiczna dla mieszkańców
Fot. materiały prasowe

W związku z aktualną sytuacją i ograniczeniem bezpośredniej pracy z pacjentami, Krakowski Instytut Psychoterapii, prowadzony przez Stowarzyszenie „Siemacha”, uruchomił specjalne linie telefoniczne, poprzez które udziela krakowianom wsparcia psychologicznego. Ta bezpłatna forma pomocy jest dostępna dla wszystkich – żeby z niej skorzystać, nie trzeba być objętym formalnie kwarantanną czy izolacją. Każdy mieszkaniec Krakowa w razie potrzeby może zwrócić się o pomoc do terapeutów.

Terapeuci dyżurują od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–18.00 pod numerami:

  • Krakowski Instytut Psychoterapii, ul. Podbrzezie 6 – tel. 783 222 700
  • Krakowski Instytut Psychoterapii, os. Krakowiaków 2 – tel. 603 890 858
  • Krakowski Instytut Psychoterapii, ul. Ptaszyckiego 6 – tel. 661 011 023.

Krakowski Instytut Psychoterapii to zespół psychologów i psychoterapeutów pracujących na rzecz osób szczególnie potrzebujących, przeżywających trudności psychiczne. Swoją ofertę kieruje głównie do dzieci, młodzieży i rodzin oraz do osób dorosłych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej lub zagrożonych wykluczeniem społecznym. Instytut współpracuje z miastem przy różnych projektach i inicjatywach.

Pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także