Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Podróże – Przygody – Pasje, czyli Navigator Festival 2020

Pod koniec lutego wszystkie drogi będą prowadzić do NCKP – Nowohuckiego Centrum Kultury Podróżniczej, a to za sprawą kolejnej edycji Navigator Festival. W dniach 28-29 lutego odbędą się projekcje filmów, warsztaty, prezentacje, wystawy, targi i spotkania dla najmłodszych podróżników.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Navigator Festival to wydarzenie gromadzące ludzi, dla których podróżowanie, odkrywanie najdziwniejszych zakątków świata i poznawanie nowych kultur stanowi pasję życia. To wielobarwna – multimedialna podróż inspirowana osobistymi doświadczeniami podróżników, dla których przekraczanie granic geograficznych, mentalnych i kulturowych stanowi ciągłe wyzwanie.

Navigator to niepowtarzalna atmosfera, którą współtworzą widzowie i zaproszeni goście tacy jak Krzysztof Wielicki, Elżbieta i Andrzej Lisowscy, Beata Sabała-Zielińska, Magdalena Gorzkowska, Urbex History, czy Busem Przez Świat. To wymiana doświadczeń globtroterów oraz nieprzewidziane spotkania, w klimacie który sprzyja rodzeniu się nowych projektów i planów eksploracji najodleglejszych zakątków naszej planety.

Festiwal dedykowany jest zarówno doświadczonym globtroterom jak i wszystkim osobom, które są zainteresowane tematyką podróżniczą i chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze światem. To również propozycja dla najmłodszych. W ramach Małego Navigatora dzieci będą mogły poznać kulturę Indian, ciekawostki japońskiego komiksu i przeżyć amerykański sen.

Pełny program festiwalu na stronie navigatorfestival.pl

navigator 2020

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat