Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przegląd „O Buławę Lajkonika”, czyli sztuka bez barier

Do 9 marca można przesyłać zgłoszenia do XVIII Przeglądu Teatralno-Muzycznego „O Buławę Lajkonika” organizowanego przez miasto Kraków i Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana.

Fot. krakow.pl/bezbarier
krakow.pl/bezbarier

Przegląd daje osobom niepełnosprawnym szansę na zaprezentowanie artystycznych umiejętności i talentów w kategoriach: wokalnej, muzycznej i teatralnej. Umożliwia spotkania w przyjaznej atmosferze, a także występy dla szerszej publiczności podczas Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”. W konkursie mogą wziąć udział zespoły i soliści.

Laureaci wyłonieni w poszczególnych kategoriach otrzymają Buławy Lajkonika oraz pamiątkowe dyplomy. Zostaną również zaproszeni do udziału w przedsięwzięciach organizowanych w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”.

To już osiemnasta edycja inicjatywy, wcześniejsza przyciągnęła na scenę 330 artystów z wielu szkół, przedszkoli oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Zgłoszenia do XVIII Przeglądu Teatralno-Muzycznego „O Buławę Lajkonika” zbierane są do 9 marca. Prezentacje utworów wokalnych, muzycznych i teatralnych będą się odbywać od 31 marca do 3 kwietnia w  sali teatralnej przy ul. Krupniczej 38 w Krakowie.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie internetowej Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana.

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat