Majowa odsłona musicalu „Metro” w Krakowie

Utrzymujący się na afiszu nieprzerwanie od 27 lat i wystawiony już ponad 2270 razy musical „Metro” niebawem wyrusza w kolejne tournée po Polsce. W sobotę, 16 maja ta kultowa polska superprodukcja zawita do TAURON Areny Kraków!

Majowa odsłona musicalu „Metro” w Krakowie
Fot. Impresariat edma.art

Apoteoza młodości, pasji i miłości

Grupa młodych wykonawców tańcem i śpiewem opowiada na scenie o swoich marzeniach i planach. Ale w tym tańcu i śpiewie króluje autentyczna pasja i entuzjazm, jakiego nie znał polski teatr. Jest w nich prawdziwa miłość, szaleństwo i młodość. Głębia emocji i siła ekspresji spektaklu sprawiają, że dla widza zacierają się granice między teatrem a rzeczywistością. Akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza scenę i staje się niemal częścią naszych doświadczeń.

Przekaz zawsze aktualny

Metro. Miejsce zawieszone gdzieś pomiędzy między fikcją a rzeczywistością … Wypełniają go uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze. Na podziemnych peronach metra tworzą oni spektakl dla pasażerów, którego autorem i reżyserem jest Jan. Dla niego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, staje się popularny i odnosi sukces. Młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze.

„Metro” to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, ale przede wszystkim – to historia romantycznej miłości.

Czy może być lepsza propozycja na kulturalne spędzenie majowego wieczoru w Krakowie z ukochaną osobą niż obejrzenie sobotniego spektaklu w TAURON Arenie Kraków? Widowisko rozpocznie się o godz. 19.00. Portal Kraków PL objął patronat nad tym wydarzeniem.

Więcej informacji o spektaklu na stronie impresariatu edma.art.

 

Adres:
ul. Lema 7, Kraków

Pokaż metkę
Autor: Mirosław Paluchowski
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także