Zgłoś się do projektu „Proaktywni z POWER-em!”

Trwa nabór do projektu „Proaktywni z POWER-em!”. Skierowany jest do osób, które zainteresowane są odbyciem płatnych staży z możliwością otrzymania zatrudnienia po ich zakończeniu. Udział w projekcie, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, jest bezpłatny.
 

Zgłoś się do projektu „Proaktywni z POWER-em!”
Fot. materiały prasowe

„Proaktywni z POWER-em!” daje możliwość wyboru szkolenia zawodowego, udziału w warsztatach technik autoprezentacji oraz wsparcia stylisty. Prowadzący pomogą w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych i aktywnego poszukiwania pracy. Udział w projekcie to też możliwość otrzymania wsparcia doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, terapeuty lub coacha.

Do projektu mogą się zgłosić osoby, które:

 • mają 18-29 lat,
 • mieszkają na terenie miasta Krakowa lub powiatu krakowskiego, wielickiego, wadowickiego, proszowickiego, olkuskiego, miechowskiego, myślenickiego
 • są bierne zawodowo i spełniają przynajmniej JEDEN z poniższych warunków:
  • zamieszkują obszary wiejskie (poza ZIT)
  • są rodzicami powracającymi na rynek pracy
  • są osobami z niepełnosprawnościami 
  • są imigrantami, reemigrantami (aktywnymi lub biernymi zawodowo)

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2020-2022.
 
Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać: osobiście w biurze projektu przy pl. gen. Wł. Sikorskiego 2, telefonicznie: 12 200 21 77 lub mailowo: biuro@fundacjaproaktywni.pl.

Tagi: praca, nauka

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także