Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ferie z rabatem na basenie

Jak co roku podczas ferii zimowych dzieci i młodzież mieszkająca lub ucząca się w Krakowie mogą spędzić czas Parku Wodnym. Jeszcze do piątku, 7 lutego obowiązują ulgowe bilety wstępu!

Fot. materiały prasowe

Za 1,5-godzinny pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji (z wyjątkiem sauny i plaży) dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat zapłacą 7,5 zł. Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które są wydawane w godz. od 8.00–10.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego na ul. Dobrego Pasterza 126.

Kupony rabatowe dla dzieci w wieku do 6 lat wydawane są na podstawie oświadczenia rodzica, a dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. Dla posiadaczy karty KKR3+ przewidziano 50 kuponów.

Za każdym razem przedstawiciel rodziny musi mieć potwierdzenie w postaci Kart Rodzinnych wszystkich członków, dla których chce pobrać kupon, przy czym kupony rabatowe przysługują osobom do 16. roku życia. Opiekunowie dzieci do 10. roku życia mogą skorzystać z wejść po 15 zł za 90 min. tylko w przypadku, gdy wchodzą z dziećmi.

Limit kuponów wynosi 700 sztuk na dzień. Feryjny wypoczynek na basenie realizowany jest w ramach Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa pn. „Bezpieczny Kraków” na lata 2018–2020.

Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Parku Wodnego w Krakowie.

Park Wodny

pokaż metkę
Autor: JOANNA KORTA
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-02-05
Data aktualizacji: 2020-02-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź