Komunikat archiwalny

Ferie w Dworku Białoprądnickim

W tym roku Dworek Białoprądnicki przygotował na ferie kilka propozycji. Studio Anna Gawęda oraz Akademia Popotam prowadza zajęcia dla uczestników, którzy aktywnie spędzają ten zimowy czas.

Ferie w Dworku Białoprądnickim
Fot. Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Ferie w Dworku przebiegają tanecznie. Instruktorka Anna Gawęda prowadzi taneczne warsztaty, które zakończy pokaz choreografii przygotowanej w ich trakcie. Uczestnicy poruszają się w stylach takich jak balet, taniec współczesny i zumba. Nie brakuje też miksów choreograficznych. Zajęcia skierowane są do dwóch grup wiekowych: I grupa – 7-10 lat od godz. 9.30 do 14.00, II grupa od 11 lat od godz. 14.30 do 19.00. Informacje: e-mail: aniataniec@interia.pl, tel. 799 954 435.

Tegoroczne ferie w Dworku Białoprądnickim są związane także z tematem redakcji i wydawania własnej gazety. Zimowa Redakcja ruszyła już w poniedziałek, 27 stycznia. Mali redaktorzy próbują swych sił w dziennikarskim fachu, odwiedzają redakcję jednego z krakowskich dzienników, przeprowadzają wywiady i tworzą wydanie najnowszego numeru. W gazecie znajduje się rubryka sportowa – coś dla amatorów piłki nożnej, towarzyska – czyli ciekawostki z życia sławnych osób, nie brakuje także informacji z kraju i ze świata. Informacje: e-mail: agnieszka@akademiapopotam.pl, tel. 797 194 155.

Pokaż metkę
Autor: Iga Chylicka
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA