Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ferie w Nowej Hucie pełne atrakcji

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta to 13 klubów, zlokalizowanych w różnych częściach dzielnicy. Każdy z nich zadbał o to, aby tegoroczne ferie zimowe wypełnić różnorodnymi atrakcjami – jest więc czas na małe szaleństwa, na odpoczynek i rekreację, na zdobywanie nowych umiejętności, a także na poszerzanie wiedzy i integrację z rówieśnikami.

Fot. materiały prasowe

Wyjścia do parku rozrywki, jaskini solnej, Klockolandu i HistoryLandu, na wrotki, kręgle, ściankę wspinaczkową, basen, laserowy paintball czy do parku trampolin, a także turniej tenisa stołowego – zapewniają dzieciom i młodzieży zdrową dawkę ruchu.

Organizatorzy zabierają uczestników także w świat szeroko rozumianej kultury – do kin i teatrów, gdzie mają okazję obejrzeć filmy czy spektakle lub poznać tajniki funkcjonowania tych instytucji. Odwiedzają też muzea – w tym te nietypowe, jak Muzeum gier wideo, Muzeum Flipperów, Muzeum Iluzji czy Muzeum Figur Woskowych. O podróżach, historii i lataniu słuchają podczas wizyt w Muzeum Manggha, Muzeum Archeologicznym i Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Również podczas czasu spędzanego w klubach uczestnicy nie narzekają na nudę. Instruktorzy prowadzą szereg warsztatów, m.in. tanecznych, plastycznych, robotyki z wykorzystaniem klocków LEGO, z tworzenia lasu w słoiku, zapachowych mydełek czy koralikowych cudeniek, warsztaty z budowania lalek-zwierząt, zajęcia cyrkowe: nauka balansu, chodzenia po linie, żonglerki i chodzenia na szczudłach, wycieczki po Nowej Hucie, tworzenie własnych filmów.

Ferie w Małopolsce trwają do 7 lutego. Szczegółowe programy wydarzeń w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta można znaleźć tutaj.

Ferie w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: MIROSŁAW PALUCHOWSKI
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-02-05
Data aktualizacji: 2020-02-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź