Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zwierzęta ozdobą choinki – zoo ogłasza konkurs dla dzieci

Krakowski ogród zoologiczny organizuje dla dzieci konkurs plastyczny – na najlepszą ozdobę choinkową z motywem zwierzęcym. Prace, które można składać do wtorku, 10 grudnia, będą oceniane w trzech kategoriach: wykonane przez dzieci przedszkolne, uczniów klas I–III szkoły podstawowej oraz uczniów klas IV–V szkoły podstawowej. Nagrody zostaną wręczone we wtorek, 17 grudnia o godz. 12.00 w żyrafiarni.

Fot. zoo-krakow.pl
zoo-krakow.pl

Ozdoby muszą zawierać motywy zwierzęce. Mogą być wykonane z dowolnych materiałów – przykładowo z drewna, wikliny, tkaniny, plastiku, tworzywa naturalnego, styropianu itp. Jedną, samodzielnie wykonaną ozdobę można przysłać lub przynieść osobiście do działu hodowlanego krakowskiego ogrodu zoologicznego. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez komisję konkursową na podstawie oceny prac. Jury weźmie pod uwagę pomysłowość, estetykę i oryginalność ozdób.

Zoo ogłosi wyniki w czwartek, 12 grudnia na stronie www.zoo-krakow.pl. Nagrody zostaną przyznane w każdej z trzech kategorii. Wręczenie odbędzie się we wtorek, 17 grudnia o godz. 12.00 w żyrafiarni. Potem uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnego ubierania choinki, która stanie pod altaną.

Więcej informacji o konkursie na: zoo-krakow.pl

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat