Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Grodzki Urząd Pracy wspiera pracodawców

Grodzki Urząd Pracy włączy się w Europejskie Dni Pracodawców (14–25 października). W ramach tego wydarzenia odbędą się spotkania z lokalnymi pracodawcami, podczas których pracownicy GUP będą udzielać informacji i porad dotyczących m.in. uzyskiwania wsparcia finansowego i zatrudniania cudzoziemców.

Fot. Fundacja Współpracy Polsko Ukraińskiej
Fundacja Współpracy Polsko Ukraińskiej "U-Work"

O wszelkie sprawy i formalności związane z zatrudnianiem obcokrajowców będzie można zapytać w czwartek, 17 października w godz. 14.00–17.00 na terenie Fundacji Współpracy Polsko-Ukraińskiej „U-work” przy ul. Batorego 2/28. Pracownicy GUP będą tam udzielać porad m.in. dotyczących oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy dla cudzoziemca oraz informacji starosty.

W piątek, 18 października od godz. 10.00 na terenie Grodzkiego Urzędu Pracy odbędzie się spotkanie dla pracodawców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia finansowego z GUP. Będzie to okazja do upowszechnienia wiedzy o formach pomocy dostępnych w urzędzie, finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Funduszu Pracy, a także do promocji kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. W warsztatach wezmą też udział: przedstawiciel PFRON, który przedstawi pracodawcom korzyści wynikające z zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, oraz pracownik ZUS, który poprowadzi wykład „E- akta, skrócenie okresu przechowywania dokumentacji pracowniczej”.

Uwaga: na spotkanie i warsztaty w GUP można się zgłosić pod numerem telefonu 12 68 68 235. Liczba miejsc jest ograniczona.

Europejskie Dni Pracodawców to przedsięwzięcie zainicjowane przez Sieć Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia na rzecz wspierania współpracy między pracodawcami i publicznymi służbami zatrudnienia we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat