Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Trwa Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

We wtorek, 8 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków rozpoczął się Krakowski Kongres Turystyki Medycznej. Po raz czwarty specjaliści porozmawiają o wykorzystaniu potencjału medycznego w budowie produktów turystycznych. Wydarzenie potrwa do środy, 9 października.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Tematem spotkania jest m.in. poszukiwanie możliwości rozwoju turystyki medycznej poprzez wsparcie działań promocyjnych. W tym panelu usłyszymy m.in. przedstawiciela Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych.

Jak co roku nie zabraknie również specjalistów z rynków zagranicznych – tym razem z francuskiego, niemieckiego, brytyjskiego, amerykańskiego oraz przedstawicieli polskich placówek ukierunkowanych na rynki obce – ukraiński i arabski.

 

Tematem rozmów specjalistów są również nowe technologie, które wykorzystywane są w rozwoju turystyki medycznej m.in. w ginekologii, ortopedii, onkologii i teleopiece.

Drugi dzień kongresu będzie poświęcony warsztatom specjalistycznym, uczestnicy porozmawiają m.in. o zadośćuczynieniu za naruszenie praw pacjenta jako element ryzyka w turystyce medycznej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem kongresu.

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat