Rejestracja otwarta !

8-9 października 2019 r. to termin czwartej edycji Krakowskiego Kongresu Turystyki Medycznej, który odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Rejestracja otwarta !
Fot. UMK

Tematem spotkania będzie m.in. poszukiwanie możliwości rozwoju turystyki medycznej poprzez wsparcie działań promocyjnych – w tym panelu usłyszymy m.in. przedstawiciela Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych.

Jak co roku nie zabraknie również specjalistów z rynków zagranicznych – tym razem francuskiego, niemieckiego, brytyjskiego, amerykańskiego oraz przedstawicieli polskich placówek ukierunkowanych na rynki obce – ukraiński i arabski.

Tematem rozmów specjalistów będą również nowe technologie, które wykorzystywane są w rozwoju turystyki medycznej m.in. w ginekologii, ortopedii, onkologii i teleopiece.

Drugi dzień Kongresu będzie poświęcony warsztatom specjalistycznym, m.in. Zadośćuczynienie za naruszenie praw pacjenta jako element ryzyka w turystyce medycznej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz do rejestracji!

>>>Program<<<

>>>Rejestracja<<<

pokaż metkę
Osoba publikująca: Magdalena Miroń
Podmiot publikujący: Wydział Ds. Turystyki
Zobacz także
POLECAMY