Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spędź sportowe wakacje z rodziną!

Krakowska Szkoła Wushu w okresie wakacyjnym przygotowała projekt poświęcony dzieciom nie mającym możliwości wyjazdu na zorganizowane obozy sportowe i pochodzące z uboższych rodzin. W programie znalazły się zajęcia ogólnorozwojowe i wycieczki.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Podstawowym celem zadania jest popularyzacja aktywnego spędzania wolnego czasu, poprawienie sprawności sportowej uczestników projektu a także udział w specjalistycznym kursie doszkalającym. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerów i instruktorów. Przewidywany jest udział około 40 uczestników.

Zajęcia ogólnorozwojowe z chińskiej sztuki walki wushu odbywać się będą w Nowohuckim Centrum Kultury przy al. Jana Pawła II 232. Zajęcia lekkoatletyczne zaplanowano w parku przy AWF, zaś na naukę wspinaczki skałkowej dla początkujących i wycieczki jednodniowe grupa wyruszy w skałki podkrakowskie, Tatry i Gorce (miejsce zbiórki przed budynkiem Nowohuckiego Centrum Kultury). Dodatkowo zaplanowano spotkania z taternikami alpinistami w Dworku Białoprądnickim, ul. Papiernicza 2.

Szczegółowe informacje można uzyskać zasięgnąć pod numerem telefonu: 609 845 561 – Michał Adamowicz – Krakowska Szkoła Wushu.

Impreza jest współfinansowana przez Gminę Miejską Kraków.

Należy wspomnieć, że Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa wraz z Krakowską Szkołą Wushu uruchomił pilotażowo nowatorski program sportowy pn.: „Sport łączy pokolenia, integruje rodziny” potrwa do 28 września 2019 r. Szczegółowy program można znaleźć TUTAJ.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat