Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Powiśle 11 – dziś ostatni dzień zgłaszania pomysłów

Masz pomysł, jak powinno wyglądać kulturalne miejsce spotkań – na miarę naszych czasów? Nie wahaj się i weź udział w ankiecie przygotowanej przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Jeszcze tylko dzisiaj możesz zgłosić swoje pomysły na to miejsce. Poszukiwane są ciekawe rozwiązania, które pozwolą na stworzenie nowej przestrzeni u stóp Wawelu. Na Powiślu 11 od lat funkcjonują punkt informacji miejskiej InfoKraków, kawiarnia oraz stoiska z pamiątkami związanymi z miastem.

Fot. Krakowskie Biuro Festiwalowe
Krakowskie Biuro Festiwalowe

Krakowskie Biuro Festiwalowe chce stworzyć miejsce, które posłuży wszystkim mieszkańcom Krakowa, turystom, a przede wszystkim uczestnikom i organizatorom kulturalnych wydarzeń w mieście. To ma być przestrzeń do zabawy przy najlepszych dźwiękach, twórczej rozmowy o kulturze czy podziwiania artystycznych instalacji. Dlatego ważny jest głos każdego mieszkańca!

Aby wypełnić ankietę, wystarczy wejść na stronę internetową ankieta.biurofestiwalowe.pl/NowePowisle11 i poświęcić zaledwie pięć minut, by odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 

Ze względu na swoją lokalizację, Powiśle 11 ma ogromny potencjał. To prawie 750 m2, które Krakowskie Biuro Festiwalowe zamierza zaprojektować zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców oraz w nawiązaniu do aktualnych trendów. Nie ukrywamy, że sami takie trendy chcemy tworzyć. Dlatego też do Nowego Powiśla 11 należy podejść kompleksowo i wieloetapowo. Coraz częściej pojawia się potrzeba rewitalizacji tego typu przestrzeni. A jeśli nie rewitalizacji, to w każdym razie pisania ich historii od nowa.

Ankietę można wypełniać do 15 września 2019 roku.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Duda
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat