Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kraków oczami migranta - konkurs fotograficzny

Do 25 sierpnia Akademia Ignatianum czeka na prace w ogłoszonym konkursie fotograficznym „Kraków oczami migranta”, którego celem jest przybliżenie mieszkańcom Krakowa miejsc, osób i budynków widzianych w unikatowy sposób - oczami osób z zagranicy.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Konkurs adresowany jest do cudzoziemców, którzy są lub zostaną zapisani do projektu Unii Europejskiej „Wsparcie kompetencyjne dla cudzoziemców”. Projekt prowadzony jest przez biuro projektowe Akademii Ignatianum w Krakowie. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, a udział jest bezpłatny.

Do konkursu należy zgłosić maksymalnie jedną fotografię obrazującą szeroko rozumiany obraz Kraków (budynki, miejsca, osoby, przedmioty, zwierzęta itp.). Zdjęcie konkursowe powinno być przesłane w wysokiej jakości umożliwiające wydruk w większym formacie, czyli 35/45cm (300 dpi), JPG na adres e-mail: wsparcie@ignatianum.edu.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 2 września na profilu facebookowym Akademii Ignatianum. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 7 września. Dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 3500 zł.

Więcej informacji na Facebooku, pod numerem telefonu: 12 399 95 00 i e-mail: wsparcie@ignatianum.edu.pl.

pokaż metkę
Autor: DOMINIKA JAŹWIECKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat