Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Huta Champions League po raz dwunasty!

Już 5 sierpnia, dokładnie o godz. 17.00, na murawie boiska Albertus, rozpocznie się pierwsze piłkarskie starcie w ramach turnieju Huta Champions League. Amatorski turniej miłośników piłki odbędzie się już po raz dwunasty.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Przez cały miesiąc, lokalne drużyny w dwóch grupach wiekowych – 14-17 lat oraz powyżej 18. roku życia – będą walczyły o miano najlepszego zespołu Huty, atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe koszulki.

Zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 31 lipca w biurach Programu Aktywności Lokalnej „Streetwork – odkryj potencjał osiedla” na osiedlu Na Skarpie 35 oraz ul. Kuczkowskiego 3/2U.

Zaproszeni do udziału są wszyscy zainteresowanych amatorską piłką kopaną! Ze szczegółami możemy się zapoznać na facebookowej stronie Huta Champions League.

Zeszłoroczna odsłona turnieju zgromadziła 14 drużyn i zagrało w niej blisko 140 zawodników. Rozegrane zostały 23 spotkania, podczas których zdobyto aż 256 bramek, co przekłada się na imponujący wynik 11 bramek na mecz.

Tegoroczna edycja turnieju jest realizowana w ramach inicjatywy lokalnej Miasta Krakowa przy wsparciu Działu Rewitalizacji Społecznej MOPS Kraków.

Huta Champions League 2019 plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat