Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Bezpłatne lekcje pływania dla krakowskich rodzin

Gmina Miejska Kraków, Ośrodek Sportu i Rekreacji „KOLNA”, Centrum Rozwoju Com Com Zone Prokocim oraz Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę” od 6 lipca do 30 listopada.

Fot. Krakowska Karta Rodzinna
Krakowska Karta Rodzinna

Główną ideą akcji jest integracja rodzin oraz zachęcanie ich do wspólnego, aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu. Jest to świetna promocja sportu rodzinnego oraz zdrowego stylu życia.

„Rodzinne pływanie” skierowane jest do krakowskich rodzin zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Kraków. W ramach projektu rodziny mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. W skład jednej rodziny może wejść maksymalnie pięć osób, tj. dwoje rodziców (lub rodzic) i max. 3 dzieci (od 5 lat do 16 roku życia).

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

„Rodzinne pływanie” odbywa się na pływalniach będących nowoczesnymi placówkami sportowo-rekreacyjnymi zlokalizowanymi na terenie Krakowa:

pokaż metkę
Autor: ELŻBIETA PUSZKARZ
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót
Znajdź komunikat